Privát Nina Liptov

ubytovanie privat nina
Privát Nina Liptov adresa: Fraňa Krála 140
032 03 Liptovský Ján
lineemail: privatninka@gmail.com
tel.: +421 (0)914 189 534
mob.: +421 (0)908 290 001
line PARTNERI

Voľný čas

line

Letné aktivity


Liptovský Ján ponúka výborné možnosti pre pešiu turistiku a vysokohorské túry, cykloturistiku, horolezectvo, kúpanie v termálnom kúpalisku Liptovský Ján, prírodnom termálnom prameni – Kadi, v Thermal parku Bešeňová, či na vodnej nádrži Liptovská Mara. Nezabudnuteľným zážitkom je návšteva Aquaparku Tatralandia ktorý je vzdialený od nášho zariadenia cca 15 km.

Ďalšími aktivitami, ktorými je možné si vyplniť voľný čas je návšteva blízkych jaskýň, Stanišovská jaskyňa nachádzajúca sa priamo v Jánskej doline, Demänovská Ľadová jaskyň a Jaskyňa slobody nachádzajúce sa 20 min. autom v Demänovskej doline.

Návšteva rôznych historických pamiatok. Podzemie pod vežami , Kostol sv. Jána Krstiteľa návšteva archeoskanzenu Havránok pri Liptovskej Mare, Múzea Slovenskej liptovskej dediny v Pribilyne, výstup na Svätojánsku rozhľadňu a mnoho ďalších.

line

Zimné aktivity


V jánskej doline sa nachádza lyžiarske stredisko Javorovica vzdialené 1 km od privatu so 4 zjazdovkami strednej náročnosti. Umelé osvetlenie Vám umožní výbornú lyžovačku aj vo večerných hodinách.

V blízkosti sa nachádzajú ďalšie lyžiarske strediská ako Lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, Lyžiarske stredisko Opalisko Závažná Poruba.

Okrem lyžiarskych stredísk sa v blízkom okolí nachádzajú možnosti pre bežecké lyžovanie či korčulovanie.

privat liptov nízke tatryprivat liptov nízke tatry privat liptov nízke tatryprivat liptov nízke tatry
social